השטיח האדום נפתח ב- מלון Grand Walkerhill Seoul לטקס פרסי הפעמון ה-56 . לי הווי ג'ה והאן היי ג'ין התארחו הלילה עם סנוור וחן.

החיים נמשכים לאחר משבר, כך גם הזוהר והזוהר כשהכוכבים צועדים 3 ביוני , עם מיוחד הופעות של פארק בום, אוק ג'ו היון, פול קים וקבוצת הבנות 3YE . פרסי הפעמון ה-56 ה-56 הידועים בארץ כפרס הסרטים של Daejong. טקס הענקת הפרסים השנתי שנערך על ידי איגוד הקולנוע של קוריאה. כהוקרה על ביצועים ללא דופי בתעשיית הקולנוע של דרום קוריאה.

פרסי ה-Grand Bell הציגו יצירות סרטים מצוינות בתחילת 1962. מאז, הגוף נותן הפרסים מוכר ברחבי דרום קוריאה וניתן להשוות לפרסי האוסקר האמריקאי.



הגבלות עקב אמצעי בריאות והיגיינה של דרום קוריאה מיושמות בקפדנות. המופע התקיים באופן פרטי ללא קהל כדי להגן על האורחים, הסלבריטאים והצוות מפני המגיפה.

בדוק את רשימת הזוכים השנה:

הסרט הטוב ביותר - טפיל

הסרט הטוב ביותר - טפיל(צילום: טוויטר, אינסטגרם)
הסרט הטוב ביותר - טפיל

הבמאי הטוב ביותר - בונג ג'ון-הו

הבמאי הטוב ביותר - בונג ג'ון-הו(צילום: טוויטר, אינסטגרם)
הבמאי הטוב ביותר - בונג ג'ון-הו

השחקן הטוב ביותר - לי ביונג-הון (אשפול בתור לי ג'ון-פייונג)

השחקן הטוב ביותר - לי ביונג-הון (אשפול בתור לי ג'ון-פייונג)(צילום: טוויטר, אינסטגרם)
השחקן הטוב ביותר - לי ביונג-הון (אשפול בתור לי ג'ון-פייונג)

השחקנית הטובה ביותר - יונג יו-מי (נולדה ב-1982 בתור קים ג'י-יונג)

השחקנית הטובה ביותר - יונג יו-מי (נולדה ב-1982 בתור קים ג'י-יונג)(צילום: טוויטר, אינסטגרם)
השחקנית הטובה ביותר - יונג יו-מי (נולדה ב-1982 בתור קים ג'י-יונג)

שחקן המשנה הטוב ביותר - ג'ין סון-קיו (עבודה קיצונית בתור הבלש מא)

שחקנית המשנה הטובה ביותר - לי יונג-און (טפיל בתור גוק מון-גואנג)

השחקן החדש הטוב ביותר - ג'ונג הא-אין (התכוונו לאהבה בתור Hyun-woo)

השחקנית החדשה הטובה ביותר - ג'ון יו-בין (אחרי מותי בתור יאנג-הי)

הבמאי החדש הטוב ביותר - קים בורה (בית הדבש)

התסריט הטוב ביותר - בונג ג'ון-הו, האן ג'ין-וון (טפיל)

הצילום הטוב ביותר - קים יאנג-הו (הקרב: שאגה לניצחון)

הסרט הטוב ביותר - Lee Gang-hui (יציאה)

הכיוון האמנותי הטוב ביותר - Seo Seong-kyeong (Svaha: The Sixth Finger)

הברק הטוב ביותר - ג'ון יאנג-סוק (Svaha: The Sixth Finger)

עיצוב התלבושות הטוב ביותר - לי ג'ין-הי (הקרב הגדול)

המוזיקה הטובה ביותר - יונג ג'אי-איל (טפיל)

פרסים טכניים - אנדראס איקלדי (אפקטים חזותיים (אשפול))

התכנון הטוב ביותר - לי ג'ונג-סוק (עבודה קיצונית)

פרס הישג - שין יאנג קיון

קבלו הצצה לערב ההענקה למטה!